Innobyte a obținut prima recenzie pe Clutch

Din 2006, Innobyte este o companie de software specializată în soluții de comerț online dezvoltate pe platforma Magento 2, ce ajută partenerii să își maximizeze potențialul de business.

Dezvoltăm platforme de comerț online scalabile și inovatoare pentru companii de toate dimensiunile și industriile. Echipa noastră se concentrează pe furnizarea de soluții optime cu rezultate de business pe termen lung și pe maximizarea impactului pozitiv al transformării digitale.

Recent, unul dintre clienții noștri ne-a oferit o primă recenzie pe profilul nostru Clutch. Pentru o mai bună înțelegere, Clutch este o platformă de evaluări și recenzii B2B cu sediul în Washington, DC. Platforma evaluează companiile de servicii și soluții tech pe baza calității muncii, a leadership-ului și a recenziilor primite de la clienți. Procesul lor de evaluare este de încredere și transparent.

Recenzia a venit de la vicepreședintele de vânzări al unei companii de comerț online și a fost publicată pe 12 noiembrie 2021. Echipa noastră a fost desemnată cu dezvoltarea și personalizarea soluțiilor de care aveau nevoie pentru a-și desfășura operațiunile de eCommerce înainte de a realiza integrarea Magento 2 și Microsoft pentru sistemul lor ERP. De asemenea, am dezvoltat funcționalități de bază care au permis catalogarea produselor, filtrarea, urmărirea comenzilor și alte funcționalități care au permis clienților să aleagă din diverse produse pentru copii în funcție de sexul și vârsta acestora. Am reușit să dezvoltăm o platformă conform așteptărilor și nevoilor de business, care a adus clientului un venit anual de 1,1 milioane de dolari și numeroase beneficii.

Din punctul de vedere al serviciilor de management de proiect, planificare și proiectare, iată feedback-ul clientului:

“Innobyte a fost la înălțime în ceea ce privește managementul de proiect și a avut un manager de proiect dedicat, care a organizat totul fără probleme și în mod transparent.”

VP of Sales, companie de eCommerce

Suntem onorați să primim o asemenea recenzie ce atestă dedicarea și determinarea noastră de oferi servicii de înaltă calitate clienților. Acest feedback ne motivează să continuăm misiunea nastră de a ajuta tot mai mulți clienți să reușească în eCommerce.

Mai mult, suntem bucuroși că cei de la Top Design Firms au inclus compania noastră în topul100 Software QA Companies. Cei care navighează pe Top Design Firms pot găsi companii de interes, rezultate ale diverselor sondaje efectuate și conținut de blog din zona de dezvoltare, design și marketing.

Este încă o acțiune care ne onorează! Suntem mândri de această realizare, deoarece dedicarea și pasiunea noastră au dat roade. Suntem nerăbsători să celebrăm noi reușite alături de clienții și partenerii noștri!

Ești în căutarea unei echipe de development pentru a începe un proiect de eCommerce? Scrie-ne un mesaj și hai sa povestim despre nevoile business-ului tău. Echipa noastră este aici să te ajute!

Scroll to Top