Innobyte este în topul celor mai bune companii de dezvoltare din România în 2022, conform Clutch

Clutch, cel mai important site de evaluare și rating B2B, a clasat recent Innobyte printre cele mai performante companii de dezvoltare din România în anul 2022.

Încă din 2006, am contribuit la dezvoltarea mediului local și internațional de comerț online prin crearea de soluții software pentru companii de diferite dimensiuni, de la branduri de top la start-up-uri ambițioase. Ne concentrăm pe furnizarea de soluții cu rezultate de business pe termen lung, oferind excelență în fiecare proiect și maximizând impactul pozitiv al transformării digitale.

Astăzi celebrăm un moment în care clienții noștri ne răsplătesc rezultatele livrate și succesul lor, deoarece am fost incluși în topul companiilor de dezvoltare din România în 2022 creat de Clutch.

Clutch este un serviciu online de evaluare și ratinguri pentru furnizorii de servicii B2B, care prezintă companii din peste 100 de țări și 500 de industrii. Aceștia folosesc un sistem unic de verificare care testează autenticitatea informațiilor pe care le primesc înainte de a fi publicate pe site ca recenzii.

Pentru ca o companie să fie inclusă în top, trebuie să obțină cât mai multe recenzii de bune și calitative din partea clienților săi și să demonstreze servicii excepționale pentru a se califica pentru premiile Clutch Leaders.

Atunci când studiile realizate de Clutch, precum cel din 2022, spuyour team is among the best in the field, it means that your clients recommend you as one of the top providers. Recunoașterea se bazează pe aprecierea și feedback-ul clienților tăi. Acesta este lucrul face ca premiul Clutch să fie relevant și să ne onoreze. Practic, conferă puterea de a decide persoanelor care au cea mai directă experiență cu serviciile unei companii.

Astfel, pe această cale vrem să transmitem clienților și partenerilor noștri că suntem recunoscători pentru efortul și sprijinul pe care îl oferă echipei noastre prin feedback-ul și recenziile lor. Acest premiu ne motivează să continuăm să livrăm ceea ce am promis.

Află mai multe despre serviciile noastre și discută cu echipa noastră de specialiști în eCommerce pentru a începe proiectul tău online sau vizitează-ne profilul de Clutch.

Scroll to Top